Dogu Karadeniz Bölğe Takımları 2. Ve 3 liğ Tkımları Neler Yaptı
02/09/2018
murat
0 YORUM
PAYLAŞ

Dogu Karadeniz Bölğe Takımları 2. Ve 3 liğ Tkımları Neler Yaptı


Doğu Karadeniz takımları İlk maçlarında neler yaptı şöyle bir bakalım

Samsunspor güzel  bir başlangıç yaptı,sahasında Samsunspor Teknik Ditekrerü Taner Taşkın maçdan önce iyi bir başlangıç için iyı bir kamp sezonu geçirdik bunu 3 puanla süslemek istiyoruz demişti ve 1  gol atıp 3 puan aldılar.Samsunspor’un bir sonraki maçı Gümüşhanespor bizede iki Karadeniz temsilcisine başarılar dilıyoruz.

Şimdide Ğümüşhanespor ilk maçında ne yaptı ona bir bakalım deplasmanda Bayrampaşa ile karşılaştı ve maç golsuz berabere sonuçlandı.Gümüşhanespor Teknik Direktörü Ziya Doğan maç öncesi genç bir ekip kurduk geleceğe yatırım yaptık.İlk maçında deplasmanda güçlü rakıbı karşısında puan almasıyla bence gösterdi.Bir sonraki maçı ise Samsunspor ile Kendi sahasında bende her iki Karadeniz takımına başarılar diliyorum.

Sıra 3.liğ takımlarında isim değişikliği yapan Hekimoğlu Trabzon FK ilk maçında iyi bir ekip oluşturduklarını gösterdi diyebiliriz.Yaptıkları transferlerde iyi bir takım olduğunu gösteriyordu.bunu sahaya yansıttılar ve ilk maçını kendisahasında Sililvrispor’u 2-1 yendiler. Bir sonraki maçı ise Gebzespor ile deplasmanda karşılaşacak.Bende  temsilcimize başarılar diliyorum.

Karadeniz derbisinde ise evsahibi Bayburt GÖİ 1461 Trabzon’u bir sıfır yendi.Bayburt GÖİ seyircisinin önünde 3 puan alarak liğe iyi bir başlangıç yaptı.Bayburt GÖİ birsonraki maçı Fatsa Belediyespor her iki temsilcimizede başarılar şimdiden.1461 Trabzon ise Çorum Belediyespor ile karşılaşacak.Temsilcimize başarılar.

Yeni Orduspor sahasında  Düzcespor ile golsüz berabere kaldı.Temsilcimiz sahasında  1 puanla aldı.Bir sonraki maçı ise Altındağ Belediyespor ile,bizde başarılar diliyoruz temsilcimize.

Ofspor deplasmanda Düzcespor ile golsüz berabere kaldı.Temsilcimiz eli boş dönmüycek yani.Bir sonraki maçı ise sahasında Pazarspor ile karşılaşacak buda zevkli bir maç bizi bekliyor demektir.İki temsilcimizede başarılar.

Fatsa Belediyespor deplasmanda Kocaelispor’a 2-0 mağlup oldu.Fatsa Belediyespor’un bir sonraki maçı ise sahasında Bayburt GÖİ ile karşılaşacak iki takıma başarılar.

Pazarspor sahasında Osmaniye FK ile golsüz berabere kaldı.Bir sonraki maçı ise Ofspor ile deplasmanda İki temsilcimize başarılar.

Doğu Karadeniz bölgesindeki 2.liğ ve 3.liğ takımların maçlarını maç öncesi ve maç sonrası analizleriyle görüşmek dileğiyle.


YAZARIN DİĞER MAKALELERİ