TRABZONSPOR YÖNETİMİ NE YAPMAK İSTİROR
06/11/2018
murat
0 YORUM
PAYLAŞ

TRABZONSPOR YÖNETİMİ NE YAPMAK İSTİROR


Trabzonspor yönetim kurulu hafta sonu oynan maçda Burak Yılmaz’ın yaptığı hareket sonrası Burak Yılmaz’a  500 TL Para  cezası vermiş.Trabzonspor Yönetim kurulu ne yapmak istiyor.

Trabzonspor resmi sayfasındaki duyuru.

TRABZONSPOR YÖNETİMİ NE YAPMAK İSTİROR

Hafta sonu oynadığımız Bursaspor karşılaşmasında futbolcumuz Burak Yılmaz’ın yapmış olduğu eylemler dolayısıyla kendisine 500 bin TL idari para cezası verilmiştir.

Oyuncumuzla yapılan görüşmelerde kendisi de yaşadığı üzüntüyü dile getirmiş, maçı kazanma ve gol atma hırsının etkisinde kaldığını vurgulayarak camiamızdan ve tüm kamuoyundan özür dileyeceğini tarafımıza iletmiştir.

Bu anlamda; bazı basın – yayın organlarında yer alan haberlere itibar edilmemesini kamuoyuna saygıyla duyururuz.

Trabzonspor yönetim kurulu veya Başkan Burak Yılmaz’ı kıarak kendisi forvetde öynamayı düşünüyor.Ahmet Ağaoğlu herhalde bu yaşından sonra futbol oynamayı düşünüyor.Burak Yılmaz’ın yaptığı yanlış ama çıkar taraftardan özür diler.Taraftarda özrünü kabul eder.Çunkü Ahmet Ağaoğlu ister kabul et ister etme ama Burak Yılmaz Türkiye’nin en iyi golcüsü.Biz taraftara şampiyonluk istiyoruz.Ünal Karaman bu takımı şampıyon yapacak donanıma sahip.Yeterki siz enğel olmayın.


YAZARIN DİĞER MAKALELERİ