Bayburt İl Özel İdarespor’da Neler Oluyor
08/11/2018
murat
0 YORUM
PAYLAŞ

Bayburt İl Özel İdarespor’da Neler Oluyor


Tff 3.liğ 3.grupda mücadele eden Bayburt İl Özel İdarespor lider konumunda an yakın rakibi Corum Belediyespor’a 6 puan fark etmışken Bülent Demirkanlı ile yollarını ayırmasına anlam vermek mümkündeğil.Başerılı hoca ile takım neden yollarını ayırır.En yakın rakibine 6 puan fark atmışken bu hamle takıma zarardan başka bir şey vermez.

Bayburt İl Özel İdarespor  apar topar Uğur Balcıoğlu ile anlaşdığını duyurdu.Uğur Balcıoğlu Yönetimle anlaşamadı ve yönetim tekrar apar topar Ferruh Özgün ile anlaşdığını duyurdu.İyi giden bir takımın hocası değişiyor yerine gelen hoca bu görevi kabul ediyor? Buda soru işareti.Çünkü budurumdan şu anlaşılıyor Yönetim Başarıyı sahiplenmek istiyor.Yarın Ferruh Özgün ilede ansıznı ayrıla bilir.

Bülent Demirkanlı Başarılı bir Teknik Direktör iyide bir takım kurmuş ve liğin 11.haftasında enyakın takıpcisine 6 puan fark ile 1.sırada yeralan takımı bıraktı.

Bunuda söyleyeyim her  Teknik Direktör  6 puan öndeki takımda çalışmayı ister ama.Bu puan farkını koruyarak şampıyon etmek önemli.

Bayburt İl Özel İdarespor’a başarılar….


YAZARIN DİĞER MAKALELERİ