Futbol’da Neler Oldu Bu Hafta
27/12/2020
murat
0 YORUM
PAYLAŞ

Futbol’da Neler Oldu Bu Hafta


-Haftanın en önenli olayı maalesef ki,Özkan Sümer’in ölüm haberini almaktı.

Türk futbolu adına büyük kayıp,sözler yetersiz kalıyor anlatmaya inanın.Bir Trabzonspor taraftarı olarak bizlere şampiyonluk yaşatmış bir futbol adamının ölüm haberini almak yeteri derecede üzdü beni.

Türkiye Büyük Millet Meclisinde  Millet Vekilleri ve Parti başkanlarının açıklamaları ortada.Türk futbolunun ve Trabzonspor’un başı sağolsun tekrardan.

-Trabzonspor Avcı Yönetiminde İlk Derbiyi Kaybetti

Trabzonspor Galatasaray’a 2-0 kaybetti ve nokta.Trabzonspor tarihinin en kötü futbolunu oynadı.Bukadar ruhsuz bir takımı nasıl bir araya getirmişler acaba…

-Galatasaray teknik direktörü bizim açımızdan kolay bir maçdı diyor,haklımı haklı.

Abdullah Avcı ise Disiplinden kapmak yakışmamış diyor,ben anlıyamıyırum bu takıma gelirken bu topçuları bilmiyordun mu?Hatayı futbolcura kes otur kenarda nekadar güzel.Ekip olduğunu ve başarı ve başarısızlığın bir bütün olduğunu hissetdirirsen ekibine onlar seni sırtlar.Trabzonspor’un formasını giyen her futbolcu değerlidir.

-Abdullah Avcı’nı Futbolcuların Performansından Memnun değil Ağaoğlu…

Trabzonspor teknik direktörü takımdaki futbolcuların performanından memnun değilmiş,bu topçuları kim aldı?kimim parasıyla alındı?Bu topçular alınırken amaç sadece futbolcu sayısınımı çogaltmakdı?Kendimçe cevabım her dönem olduğu gibi para kendi parası olmayınca harcamada sınır olmuyor maalesef…Trabzonspor sahipsiz kalmaz ben Celil Hekimoğlu’nu tanımam ama aday idi hille ile karşıyı kazandırdılar,şimdi alsın takımı sırtlasın.

Neden mi Celil  Hekimoğlu ;Çünkü Trabzon’da yatırımı var esnaf,fabrikatör  gideceği yer yine Trabzon diğerleri gibi Trabzon’u terk etmiyecek.Trabzonspor’u lütfen bırakın rahat Trabzon’dan yönetilsin.Trabzon’un seçilmiş isimleriyle yani Belediye Başkanlarıyla birlikde.Yani birlik olalım canlar ki Trabzonspor’umuz hak ettiği yerde olsun.

-Hekimoğlu Trabzon FK sahasında 3-2 mağlup oldu…

Ders alınması gereken bir karşılaşma kendi sahanda 2-0 öne geçiyorsun ve skoru koruyamıyorsun ve sahadan 3-2 mağlup ayrılıyorsun.Neler oluyor Hekimoğlu Trabzon FK’da….

-Çaykur Rizespor 3 Puan Almasını Bildi…

Çaykur Rizespor sahasında Antalyaspor’u 2-1 mağlup etti.Alması gereken 3 puanı aldı,puanını 18’e yükseltti.


YAZARIN DİĞER MAKALELERİ