Tff 2Liğ Beyaz grupda Doğu Karadeniz Temsilcilerinin Durumu
07/01/2019
murat
0 YORUM
PAYLAŞ

Tff 2Liğ Beyaz grupda Doğu Karadeniz Temsilcilerinin Durumu


Tff 2.liğ Beyaz grupda Doğo Karadeniz takımlarının durumu devre arasında gözden ceirelim.

Samsunspor ile başlıyalım sezon başladığında Samsunspor Teknik Direkrörü Taner Taşkın“liğde ortalama maç başı puanımızı 2’nin altına düşürmezsek liğde istedığımız sonucu alırız“ demişti.Samsunspor 17 maçda 37 puan topladı.Taner Taşkın dediği gibi puan ortalamzını ılk yarıda tutdurdu.İlk yarıda dedığını tutdurdu.

Taraftar ve yönetime düşende sezon sonunu bekleyip,mutlu sonu birlikte yaşamaktır.

Gümüşhanespor liğe Ziya Doğan ile başladı,istedığı sonucu alamadı takım ve Ziya Doğan ile yollarını ayırdı.Gümüşhanespor Metin İlhan İle anlaştı.Ben Metin İlhanı ve Ziya Doğan’ı tanımam ama Ziya Doğan gibi bir Teknik Direktörü sezon sonuna kadar takımım başında tutmalıydı.

Ziya Doğan sezon başında yaptığı açıklamada yenibir ve genç bir takım kurduk ve bu sezon bu takımdan çok şey beklememek gerektığını açıkladı.Takımın maddi imkanları doğrultusunda hareket ettik dedi.Gümüşhanespor liğin ilk yarısını 13.sırada tamamladı.Ziya Doğan ile devam etseydi herhalde bundan kötü olmazdı.

Şimdi ise Kulup Başkanı istıfa etti gelecek yönetim hangi hoça ile çalışmak ister oda ayrı bir muamma.Yeni gelecek yönetin inşallah bir önceki yönetımın yaptığı yalnışı tekrarlayıpda hoca değişikliğine gitmez.


YAZARIN DİĞER MAKALELERİ