Neler Oluyor Trabzonspor'da
30/12/2019
murat
0 YORUM
PAYLAŞ

Neler Oluyor Trabzonspor'da


Trabzonspor yönetimin, Ünal Karaman ile sezonun ikinci yarısında yola devam etmeme yönünde karar aldığı şeklindeki haberler Trabzon’da sıcak saatler yaşattı.Bu bilmece gibi olay bir türlü aydınlatılamadı.Kulüpten konu ile ilgili resmi bir açıklama yapılmaması kafaları soru işareti oluşturdu.

Ünal Karaman istifa ettiği dedikodular sonrasında taraftarlar harekete geçerek tesislere akın etti. Kısa süre içinde binlerce taraftar tesislerin önünde Ünal Karaman lehine destek tezahüratları yaptı.

Trabzonspor Kayserispor’u 6-2 gibi net bir skor ile yendi ve bu olayın yaşanmasıda anlamsız.Başarımı hazmedilemiyor.Başarı derken bu kadro ile ilk yarıyı 3.sırada bitirmek gayet güzel.

Karamanın Kayserispor sonrasındaki basın açıklamsında da bu olayın sinyalini vermiş gibi idi.Ünal Karaman  Kayserispor maçı sonrası “Eğer biz başarı yaşadık da bir noktaya çıkarmışsak, eğer kendi başarımızın altında bizi ezmeye çalışıyorlarsa o ezmeye çalışanların boğazına takılırım” ifadalerini kullanmıştı. Bu ifadeler Karaman ile yönetim arasında bağların koptuğu belirtisi idi.

Trabzonspor tafartarının tek derdi şampiyonluk,yönetimin ise keyfi doğrultusunda hareketleri bize bır sezonudaha boş gecircege benziyor.İkinci yarıya farklı bir Teknik Direktörle girmek Trabzonspor’a fayda vermıyecegi aşıkar.

Bırakında sezonu Ünal Karaman ile tamamlayalım.Belki bir şampiyonluk yaşarız…


YAZARIN DİĞER MAKALELERİ